O Nas

Jesteśmy producentem i dystrybutorem mobilnych aplikacji i gier (Android, iPhone/iPad, Windows Phone, Java J2ME), przeznaczonych dla telefonów komórkowych, smartphonów oraz tabletów. Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio do mobilnych sklepów (Google Play, Apple AppStore, Windows Phone Store), operatorów telefonii komórkowej, niezależnych dystrybutorów (prasa, internet, telewizja), do własnego serwisu - www.aplikacjegsm.pl, a także tworzymy jako produkty na indywidualne zamówienie.

Firma Netox powstała w 2003 roku i od tego czasu konsekwentnie realizuje swoją politykę w zakresie tworzenia i dystrybucji mobilnych produktów.

Tworzone i dystrybuowane przez NETOX produkty to aplikacje mobilne - programy użytkowe i gry przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników telefonów komórkowych oraz aplikacje dla zaawansowanych telefonów (smartphone) i tabletów opartych na systemach Google Android, Windows Phone oraz Apple iOS - iPhone, iPod Touch oraz iPad.

Potrzebujesz aplikacji mobilnej?

My ją Tobie stworzymy!

(c) 2003-2017 Netox.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.